PIEGĀDE

PIEGĀDE

1.1. Ja vien nav norādīts piegādes veids, Pircējs maksā par sūtījuma piegādi saskaņā ar pakalpojumu sniedzēja cenrādi. Piegādes cena Pircējam tiks parādīta iepirkumu grozā pēc piegādes veida izvēles.

1.2. Pircējs var izvēlēties starp dažādiem Pasūtījuma piegādes veidiem:

1.2.1. Produkti tiek piegādāti Pircējam caur kurjera un pakomātu automātu pakalpojumiem ko piedāvā DPD, un Omniva un Smartpost pakomātu automātu pakalpojumi.

1.2.2. Pasūtījuma piegāde ir atkarīga no pasta pakalpojumiem. Aptuvenais ierašanās laiks ir līdz 3 darba dienām.

1.3. Pircēja pienākums ir pārbaudīt norādītās kontaktinformācijas pareizību pirms pasūtījuma veikšanas, lai izvairītos no kavējumiem un pārpratumiem Produktu piegādē. Pārdevējs nav atbildīgs par kavējumiem un pārpratumiem Preču piegādē, ja kavēšanās vai pārpratums ir saistīts ar Pircēja sniegtās informācijas neprecizitāti vai precizitāti, veicot pasūtījumu.

2. ATGRIEŠANAS NOSACĪJUMI UN PROCEDŪRAS

2.1. Preces var atgriezt šķirošanas kļūdas dēļ.

2.1.1. Preces tiks atgrieztas ar parametru “Piegādātāja kļūda”, kas nozīmē, ka Pircējam piegādātajā iepakojumā esošās Preces neatbilst pasūtījuma numuram vai ir nepareizas, vai arī piegādātās Preces numurs neatbilst pasūtījumam, tāpēc Preces nevar izmantot. Pieteikumu par preču atgriešanu (maiņu) var iesniegt 14 kalendāro dienu laikā no Preču saņemšanas.

2.1.2. Ja šķirošanas kļūda ir vizuāli pamanāma, Pircējs nekavējoties informē Pārdevēja pārstāvi un pa e-pastu saņem no Pārdevēja rakstisku apstiprinājumu par preču atgriešanu un tās apstrādi. Paziņojis Pārdevējam par Preču neatbilstību, Pircējs nosūta Preces uz Pārdevēja adresi. Ja Pārdevēja rakstisks apstiprinājums nav saņemts vai Pircējs ir patvaļīgi nosūtījis Preces uz Pārdevēja noliktavu bez savstarpējas piekrišanas, Pārdevējs vairs nav atbildīgs par Precēm.

2.1.3. Pārdevējs nav atbildīgs par izmaiņām ražotāja etiķetē, ja šīs izmaiņas ir veicis produkta ražotājs. Šādos gadījumos Preces netiek atgrieztas (netiek apmainītas). Starp Pircēju un Pārdevēju ir iespējama tikai cenu saskaņošana, kas tiek veikta saskaņā ar spēkā esošo ražotāja cenrādi.

2.1.4. Ja Preču atgriešanas iemesls ir “Piegādātāja kļūda”, Pārdevējam ir tiesības nomainīt Preces, neatdodot naudu, un nosūtīt apmainītās Preces uz Pircēja adresi viena mēneša laikā no Pārdevēja rakstiska apstiprinājuma par šķirošanas kļūdu.

2.2. Preces var atgriezt, ja Preces ir bojātas vai nekvalitatīvas.

2.2.1. Līdzīgi kategorijai “Piegādātāja kļūda”, tiks atgrieztas arī preces ar noteiktiem defektiem (salauzts, saplēsts utt.), Kurus nevar novērst. Jāņem vērā arī situācija, kad Preces ar šādiem defektiem nav piemērotas Pircēja lietošanai.

2.2.2. Pircēja pienākums ir vienas darba dienas laikā pēc Preču saņemšanas nosūtīt e-pastu uz Pārdevēja e-pasta adresi shop@smartguru.eu ar atbilstošu paskaidrojumu “ar pieprasījumu atgriezt”. Pēc pieprasījuma saņemšanas Pārdevējs sazināsies ar Pircēju. Bojātās preces kopā ar iesaiņojumu Pircējs nosūta vai atdod Pārdevēja noliktavā. Pārdevējs noraksta Preces un atdod naudu uz Pircēja norādīto bankas kontu tikai ar nosacījumu, ka Pircējs ir stingri ievērojis iepriekš minēto Pircēja paziņošanas un pārkāpto Preču atgriešanas kārtību.

2.3. Pircējs, kurš pats saņem preces SMARTSERVICE OÜ birojā, pēc Preču saņemšanas pārbauda Preču mehānisku bojājumu esamību. Saņemot Preces, Pircējs apstiprina savu piekrišanu Preču kvalitātei. Pircējs neizvirza pretenzijas Pārdevējam par Preču kvalitāti vai piegādi.