Kohaletoimetamine

KOHALETOIMETAMINE

1.1. Kui ei ole teisiti märgitud, tasub saadetise kohaletoimetamise eest Ostja vastavalt teenusepakkuja hinnakirjale. Transpordi hind kuvatakse Ostjale ostukorvis pärast kohaletoimetamisviisi valikut.
1.2. Ostjal on võimalik valida erinevate Tellimuse kohaletoimetamise viiside vahel:
1.2.1. Tooted tarnitakse Ostjale DPD pakutava kullerteenuse, Omniva pakk pakiautomaati teenustena või Itella SmartPOST poolt pakutavate teenustena.
1.2.2. Tellimuse kohalejõudmine sõltub postiteenistustest. Orienteeruv kohalejõudmise aeg on kuni 3 tööpäeva.
1.2.3. Tellitud tooted on võimalik kätte saada ainult SMARTSERVICE OÜ kontorist, aadressil Kadaka tee 183d, Tallinn tööpäeviti kell 9.00-18.00. Selline kauba kättesaamise viis on alati tasuta. Kauba tellimisel peab arvestama, et kaub saabub SMARTSERVICE OÜ kontorisse järgmine tööpäev.
1.3. Väljaspool Eestit saab hetkel e-poe kaudu kaupa tellida Soome, Lätti ja Leetu. Kui soovite tellida kaupa mujale riikidesse, siis võtke meiega ühendust ja leiame personaalse lahenduse.
1.4. Ostja on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi Toodete kohaletoimetamisel. Müüja ei vastuta Toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või -õigsusest.